En iyi Hacamat Kursu veren Kurumlar?

Dr. Ahmet Erçek ilk hacamat eğitimini Süleyman Gök ten almış kısa bir dönem Süleyman Gök ile çalıştıktan sonra  etik kuralları ihlal ederek Süleyman Gök beyi üzerek ayrılan bir hekimdir. .Doktor Ahmet Erçek kimseye tavsiye etmiyorum, Süleyman Gök HACAMAT KİTABI YAZARI…

 

Dr. Levent Demiralp Türkiye’nin en iyi Hacamat Eğitmenlerinden birisidir. Dr. Levent DEMİRALP  kendisi Türkiyenin en uzman manuel terapi uzmanı , ozon uzmanı ve hipnozcularından birisi olup aynı zamanda hacamat eğitimlerinin manevi yönünü de bilen bir uzmandır.

Sağlıkçılar ve hemşireler için Dr. Levent DEMİRALP tan başkasına gitmeyin.

 

Sadece Kahramanmaraş ve çevresinde eğitim veren Dr. Sümeyra Alkış Koçtürk yine en tecrübeli Hacamat eğitmenlerinden birisidir.

 

 Tuncay Yılmaz oldukça tecrübeli bir Hacamat Eğitmeni olup yine ilk hacamat eğitimini 2014 yıllarında Süleyman Gök beyden almış olup takribi 12 Ay Süleyman Gök asistanlığını yaptıktan sonra Süleyman Gök ekolü ile Geleneksel Tıp Akademisi bünyesinde ALMANYA da Hacamat ve Sülük eğitimleri vermektedir.

Dr. Hatice IŞIK Avusturya da hacamat eğitimi veren Avusturya geneli en uzman kişilerdir.

 

Hacamat eğitimlerinizde sağlıkçılar bilhassa Süleyman Gök beyin kurduğu Geleneksel Tıp akademisi Kurumundan eğitim almanızı tavsiye ederiz.

 

Süleyman Gök dünya geneli geleneksel tıp eğitmenleri yetiştirmekte olup Kendisi artık sadece NEfes Terapi, Sağlıklı beslenme, bilinç altı arınma eğitimleri vermektedir.

 

HACAMAT EĞİTMİNİ BİR KEZ ALIN EN İYİ YERDEN ALIN. GEREK FİYAT, GEREK YILLARIN TECRÜBESİ GEREK BİR ÇOK ÜLKEDE EĞİTMENLERİNİN OLMASI GEREKSE GÜVENİRLİK AÇISINDAN

  1. GELENEKSEL TIP AKADEMİSİ DR. LEVENT DEMİRALP
  2. HACAMAT ENSTİTÜSÜ SÜLEYMAN GÖK TUNCAY YILMAZ

tercih ediniz.

Hacamat Eğitiminizi 1 kez alın en iyi yerden alınız.

Reklamlar