En iyi Hacamat Kursu veren Kurumlar?

Dr. Ahmet Erçek ilk hacamat eğitimini Süleyman Gök ten almış uzun dönem Süleyman Gök ile çalışmış bir süre sonra Süleyman gök ten ayrılıp  kendisi kurs vermeye çalışan  birisidir.

 

Dr. Eyyüp Yılmaz Türkiye’nin en iyi Hacamat Eğitmenlerinden birisidir. Dr. Eyyüp Yılmaz kendisi Türkiyenin en uzman hipnozcularından birisi olup aynı zamanda hacamat eğitimlerinin manevi yönüne değinen bir uzmandır.

Sağlıkçılar ve hemşireler için Dr. Eyyüp Yılmaz hacamat eğitimleri Türkiye standartlarında en iyi hacamat ve sülük eğitmelerinden biridir. Ayrıca tibbi beslenme uzmanı olan hacamat eğitimleri ile birlikte tıbbi beslenme anlatan bir uzmandır.

 

 Tuncay Yılmaz oldukça tecrübeli bir Hacamat Eğitmeni olup yine ilk hacamat eğitimini 2014 yıllarında Süleyman Gök beyden almış olup takribi 12 Ay Süleyman Gök asistanlığını yaptıktan sonra Süleyman Gök ekolü ile Geleneksel Tıp Akademisi bünyesinde ALMANYA da Hacamat ve Sülük eğitimleri vermektedir.

 

Şuayip Emergen ve Dr. Hatice IŞIK Avusturya da hacamat eğitimi veren Avusturya geneli en uzman kişilerdir.

 

Hacamat eğitimlerinizde sağlıkçılar bilhassa Süleyman Gök beyin kurduğu Geleneksel Tıp akademisi Kurumundan eğitim almanızı tavsiye ederiz.

 

Süleyman Gök dünya geneli geleneksel tıp eğitmenleri yetiştirmekte olup Kendisi artık sadece NEfes Terapi, Sağlıklı beslenme, bilinç altı arınma eğitimleri vermektedir.

Reklamlar